O nás

Vzhledem k práci a povinnostem se tak nějak nedostával vůbec čas sledovat českou scénu.

Sbírku jsem vytřídil, v rámci času označil co je přebytkem, který zde na tomto skromném mini e-shopu nabídnu.

Určitě doporučuji všem zamyslet se trochu nad budoucností a nehloupnout moc z kryptoměn, jistě můžete mít na USB flash disku bitcoiny a jiné, ale v době války a krize jsou cennější jiné komodity a mezi ně patří jistě stříbro i zlato. Netvrdím že není rozumné mít část portfolia v kryptu to ne.

O tom se nemá smysl dále zmiňovat.

Chtěl bych jen upozornit, že zde uvedené ceny kopírují poptávky po stříbru ve všech verzích v anglii i americe(nejedná se o cenu na comexu, burze) kde je problém pomalu sehnat nějaké investiční stříbro, lidé tyto dva kovy vykupují celkem velice. Každopádně nikoho z vás nenutím ani já a ani kolegové k nákupu na těchto stránkách za naše ceny.Chápu, že zatím můžete podobné či stejné kousky nakoupit levněji jinde.

Pokud se u nás rozhodnete nakoupit, zboží po uhrazení jelikož na dobírku zásadně neposíláme, expedujeme většinou po uhrazení do 48hodin čili u vás bude doba doručení 3 až 5 pracovních dní od uhrazení.

Na slovensko zasíláme také jako cenné psaní, kdy je termín dodání od uhrazení 6-8 dní.

Vždy vám zašleme sledovací číslo zásilky na e-mail, můžete tak sledovat aktuální stav kde se zásilka (cenné psaní)nachází.

Malá drobnost každý kdo u nás nakoupí dostává automaticky slevový kupón na % slevu, která se odvíjí od aktuální situace na trhu v řádech 5 až 15 %.

Kdo bude mít zájem zasíláme i novinky na e-mail a to nové články.

Pokud budete mít nějaké dotazy kontaktujte nás zdarma nejrychleji na web-chatu vpravo dole či e-mailu.

Všechny obrázky jsou autentické, originální stejně tak zboží a tím jsou stříbrné mince.

Vaše stribrnakoruna.cz